Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості.

Дата: 7 грудня 2017 о 07:20, Оновлено 11 січня о 13:23

Подарунки від дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine

Висловлюємо вдячність Дитячому фонду ООН UNICEF Ukraine за корисні подарунки для наших учнів

Flowers4school - це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Висадка цибулин від Flowers4School - це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.

Ми дуже щасливі, що саме наша школа бере участь у Всеукраїнському проєкті Flowers4chool.
День пройшов весело та цікаво. Чекаємо весни

Немає опису світлини.На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

#квітидляшколи #Flowers4School

Раді отримати  другий рік поспіль  посилку від Всеукраїнського благодійного проєкту "Flowers4School".
Дякуємо благодійному фонду "Florium Fondation" та меценатам із Нідерландів за чудові цибулинки квітів.
Мріємо про найшвидшу перемогу та квітучі клумби біля нашої школи!

#Wordcleanupday

Дякуємо організації Let's do it Ukraine за подарунки до Всесвітнього дня прибирання

На зображенні може бути: у приміщенні

Немає опису світлини.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ НОУТБУКИ В РАМКАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ»

Цього тижня заклади освіти Дубов’язівської територіальної громади отримали 40 новітніх ноутбуків Chromebook для вчителів в рамках домовленостей Мінцифри та Міністерства освіти і науки України з компанією Google і реалізованої за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. Надана техніка – це продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю».

кожному лептопі операційна система від Google – орієнтована на роботу в інтернеті. Є електронні таблиці, шаблони презентацій і текстовий редактор. Все, що потрібно вчителям для дистанційних уроків, адже через війну вони навчають дітей онлайн.

В'язівський НВК отримав 2 одиниці сучасних гаджетів.

Щира подяка всім причетним за надану допомогу!Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещении

До Дня знань директор ТДВ"Конотопагропостач" передав учням закладу освіти спортивну форму( 7 комплектів) і м`ячі (2 футбольних і 1 волейбольний).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.